Moscow-Post RSS
20 Января 2018

Медведчук хоче продовжити перемир'я

Голова громадської організації «Український вибір» Віктор Медведчук виступив за продовження перемир'я на південному сході України, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Медведчук хоче продовжити перемир'я

Сьогодні голова громадської організації «Український вибір» Віктор Медведчук закликав влади країни продовжити перемир'я в південно-східних регіонах на більш значний термін.

Так як Медведчук бере участь у тристоронній контактної групи по врегулюванню українського кризи, то його думка відіграє важливу роль в ході переговорного процесу київських властей і ополченців Донбасу.

«Упевнений, що влада України повинна підтримати думку лідерів Росії, Німеччини і Франції, висловлене в телефонній розмові 29 червня, про продовження режиму припинення вогню на більш тривалий строк, а також про продовження консультацій з представниками конфліктуючих сторін. Тільки такий шлях мирного діалогу, а не бойових дій може привести до успіху», - вважає Медведчук.

До цього постпред Росії при ОБСЄ Андрій Келін також заявив про необхідність продовження перемир'я між Києвом і ополченцями на сході України. Режим припинення вогню діє до 23.00 мск 30 червня.

Так, бути може, президенту України Петру Порошенку варто продовжити перемир'я?

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья