Moscow-Post RSS
23 Апреля 2017

Медведчук хоче продовжити перемир'я

Голова громадської організації «Український вибір» Віктор Медведчук виступив за продовження перемир'я на південному сході України, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Медведчук хоче продовжити перемир'я

Сьогодні голова громадської організації «Український вибір» Віктор Медведчук закликав влади країни продовжити перемир'я в південно-східних регіонах на більш значний термін.

Так як Медведчук бере участь у тристоронній контактної групи по врегулюванню українського кризи, то його думка відіграє важливу роль в ході переговорного процесу київських властей і ополченців Донбасу.

«Упевнений, що влада України повинна підтримати думку лідерів Росії, Німеччини і Франції, висловлене в телефонній розмові 29 червня, про продовження режиму припинення вогню на більш тривалий строк, а також про продовження консультацій з представниками конфліктуючих сторін. Тільки такий шлях мирного діалогу, а не бойових дій може привести до успіху», - вважає Медведчук.

До цього постпред Росії при ОБСЄ Андрій Келін також заявив про необхідність продовження перемир'я між Києвом і ополченцями на сході України. Режим припинення вогню діє до 23.00 мск 30 червня.

Так, бути може, президенту України Петру Порошенку варто продовжити перемир'я?

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья