Moscow-Post RSS
18 Декабря 2017

Міноборони України «люструвати»

Сьогодні стало відомо про масові скорочення в Міноборони України. Про це повідомили кореспонденту The Moscow Post українські військові.

Міноборони України «люструвати»

За інформацією Міноборони України, на Україні звільнено понад 50 посадових осіб Міноборони та Генштабу за неналежне виконання службових обов'язків

«За останній період більш 50 посадових осіб апарату міністерства оборони України та генерального штабу збройних сил України були звільнені за неналежне виконання ними службових обов'язків», - сказано в повідомленні.

«Ми позбавляємося від тих людей, які працювали неефективно, які зволікають з прийняттям рішень. По багатьом з них проводяться службові перевірки. І це тільки початок. За підсумками року, коли ми чітко зрозуміємо, хто як працював, проведемо переатестацію всього керівного складу апарату оборонного відомства. Почнемо з заступників міністра», - наголошується в повідомленні.

Відомство не уточнює, за який період були звільнені посадові особи. Подейкують, що «чистка» в керівництві Міноборони України - це наслідки так званої «люстрації» влади.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья