Moscow-Post RSS
28 Февраля 2017

Мілонов на Майдані

Голова комітету із законодавства законодавчих зборів Санкт-Петербурга Віталій Мілонов відвідав Київ, повідомили кореспонденту The Moscow Post в Партії регіонів.

Мілонов на Майдані

Там він взяв участь в акції прихильників Митного союзу на площі Незалежності (майдан) в Києві.

Мілонов спільно з членами ряду патріотичних і православних організацій України він розгорнув на площі банер з текстом "Росія і Україна - це сила «Однак наші дії спровокували втручання прихильників інтеграції України та Євросоюзу», - заявив Мілонов.

Але прихильники і прибули разом з ним у Київ петербурзькі активісти відігнали хуліганів

«Співробітники поліції не стали втручатися в конфлікт, і ми побоюємося провокацій з боку бандерівців на зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, яка запланована на завтра», - заявив Мілонов.

Віталій Валентинович Мілонов (нар. 23 січня 1974, Ленінград) - російський політик, член партії «Єдина Росія», депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга четвертого і п'ятого скликань. Широко відомий своїми оригінальними, неоднозначними і скандальними законодавчими ініціативами, найбільш відомою з яких став закон проти пропаганди гомосексуалізму в Санкт-Петербурзі.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья