Moscow-Post RSS
13 Декабря 2017

Міноборони України оголосило демобілізацію

Міністерство оборони України оголосить демобілізацію з 18 березня, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Міноборони України оголосило демобілізацію

Сьогодні заступник начальника департаменту інформаційних технологій міністерства оборони України Сергій Галушко заявив, що демобілізація військових почнеться з 18 березня.

За словами Галушко, в першу чергу демобілізація з збройних сил України торкнеться тих військових, які відслужили майже рік.

«З 18 березня почнеться процес демобілізації. Підходи наступні: людина повинна знаходитися в строю рік, мінус 10 днів з дня прибуття у військовий комісаріат для проходження служби по мобілізації. Тобто якщо 20 квітня осіб прибув у військовий комісаріат для відправлення у війська, 10 квітня він повинен бути звільнений в запас по демобілізації», - заявив Сергій Галушкою

Експерти побоюються, що обіцяної демобілізації може не бути. Вся справа в тому, що президент України Петро Порошенко може залишити призовників в армії.

Адже раніше Порошенко заявив, що демобілізація солдатів строкової служби на Україні відбудеться лише після встановлення стійкого перемир'я в Донбасі.

З урахуванням боїв, що тривають в Дебальцеве проведення демобілізації залишається під питанням.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья