Moscow-Post RSS
28 Марта 2017

Міністр економічного розвитку України не залишиться на своєму посту

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус відмовився відкликати свою заяву про відставку. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Міністр економічного розвитку України не залишиться на своєму посту

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус заявив, що він не збирається відкликати свою заяву про відставку.

Нагадаємо, що Абромавічус напередодні зустрічався з міністрами і прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком та обговорив питання, пов'язані з його відставкою. Вже відомо, що на цих переговорах Абромавічус не став змінювати своє рішення піти у відставку.

«Я своє рішення не міняю, заява не відкликаю. Все дуже добре обдумав і підписав останній документ», - заявив Абромавічус.

Раніше він повідомив, що хоче піти у відставку із-за відсутності підтримки та активної протидії проведеним його командою реформ.

Відомо, що президент України Петро Порошенко був проти цієї ідеї, але Абромавічус твердо вирішив покинути свій пост.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья