Moscow-Post RSS
24 Апреля 2017

Міністр Полторак хоче війни?

Сьогодні міністр оборони України Степан Полторак заявив про те, що армія України готується до ведення бойових дій в Донбасі. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Міністр Полторак хоче війни?

Міністр оборони України Степан Полторак нібито володіє даними про «нарощування Росією військ в Донбасі». При цьому дана інформація не відповідає дійсності, так як війська РФ не входили на територію України.

«Ситуація в Донбасі складна, але стабільна. Ми знаємо про нарощування сил з боку збройних формувань і Росії, очікуємо несподіваних дій. Ми готуємося до ведення бойових дій, ми цим питанням займаємося», - заявив Степан Полторак

Крім цього, міністр сказав, що проводиться передислокація українських військових на випадок непередбачуваних дій з боку ополченців.

«Ситуація нами контролюється, ми готові реагувати», - зазначив Полторак.

Раніше Полторак повідомив, що добровольчі батальйони, які беруть участь у військовій операції в Донбасі, перейдуть в підпорядкування української армії.

Експерти впевнені, що армія України навмисно обстрілює Донецьк, щоб змусити ополченців застосувати силу. Так що заяви Полторака про російських військах на Донбасі не відповідають істині.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья