Moscow-Post RSS
24 Марта 2017

Міністр Полторак хоче війни?

Сьогодні міністр оборони України Степан Полторак заявив про те, що армія України готується до ведення бойових дій в Донбасі. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Міністр Полторак хоче війни?

Міністр оборони України Степан Полторак нібито володіє даними про «нарощування Росією військ в Донбасі». При цьому дана інформація не відповідає дійсності, так як війська РФ не входили на територію України.

«Ситуація в Донбасі складна, але стабільна. Ми знаємо про нарощування сил з боку збройних формувань і Росії, очікуємо несподіваних дій. Ми готуємося до ведення бойових дій, ми цим питанням займаємося», - заявив Степан Полторак

Крім цього, міністр сказав, що проводиться передислокація українських військових на випадок непередбачуваних дій з боку ополченців.

«Ситуація нами контролюється, ми готові реагувати», - зазначив Полторак.

Раніше Полторак повідомив, що добровольчі батальйони, які беруть участь у військовій операції в Донбасі, перейдуть в підпорядкування української армії.

Експерти впевнені, що армія України навмисно обстрілює Донецьк, щоб змусити ополченців застосувати силу. Так що заяви Полторака про російських військах на Донбасі не відповідають істині.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья