Moscow-Post RSS
27 Апреля 2017

Москва спростовує чергову брехню Києва

У МЗС РФ назвали провокацією затвердження українських ЗМІ про рішення Москви розірвати дипломатичні відносини з Києвом, повідомили кореспондент The Moscow Post в МЗС.

Москва спростовує чергову брехню Києва

Російський МЗС шокований тим, як в українських ЗМІ були інтерпретовані висловлювання постпреда РФ при ООН Віталія Чуркіна. Особливо це стосувалося тверджень про розрив дипломатичних відносин між Росією і Україною.

«У МЗС Росії здивовані й навіть шоковані тим, як українські ЗМІ грубо спотворюють висловлювання постпреда Росії при ООН щодо контактів російської сторони з представниками влади в Києві. Особливо звучить провокаційно запущений теза про нібито рішення Москви розірвати в нинішній ситуації дипломатичні відносини з Україною», - вважають в МЗС РФ.

«Подібні методи пропаганди категорично неприйнятні і здатні ще більше розгойдати ситуацію в різних регіонах України на хвилі культивованих нинішніми владними структурами в Києві відвертих антиросійських настроїв», - відзначають в МЗС.

«І це при тому, що повний текст спілкування Чуркіна зі ЗМІ за підсумками закритих консультацій РБ ООН по ситуації на Україні викладений у відкритому доступі на сайті російської Постпредства в Нью-Йорку і супроводжується відео версією», - доповнюють російські дипломати.

На жаль, брехню в українських ЗМІ останнім часом стала звичайною практикою. Схоже, що так звана «нова влада України» вже забула про свободу слова та неупередженість журналістики...

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья