Moscow-Post RSS
25 Ноября 2017

«Мітинг Ахметова» не протримався довше 20 хвилин

Співробітники підприємств Ріната Ахметова лише 20 хвилин приділили акції в підтримку київської влади, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

«Мітинг Ахметова» не протримався довше 20 хвилин

На проведення в Донецьку акцію в підтримку київської влади робітники підприємств Ріната Ахметова вийшли явно неохоче, простояли 20 хвилин і пішли. Цим і закінчилася широко розрекламована Ахметовим акція в підтримку київської влади.

«Я хочу сказати всім: нас не залякати, нас не зупинити. Нікому, в тому числі, тим, хто називає себе якийсь Донецькою республікою. Хто чув про неї? Хто знає імена лідерів ДНР? Що вони зробили для Донбасу? Ні! Це боротьба проти Донбасу! Це - геноцид Донбасу», - заявив Ахметов.

«Я закликаю всі трудові колективи вийти завтра на попереджувальний протест за місцем роботи. І цей мітинг розпочнеться завтра опівдні за гудку, який прозвучить на всіх підприємствах Донбасу в підтримку миру і проти кровопролиття. І поки світ не запанує, щодня в 12-00 по всьому Донбасу буде звучати такий гудок», - резюмував Ахметов.

У відповідь влада Донецької республіки пообіцяли підприємцю націоналізувати його заводи. Схоже, що Ахметову треба було підтримувати не Київ, а Донецьк.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья