Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

МТС продає свою українську «дочку»?

Сьогодні стало відомо, що частина «МТС-Україна» виставлена на продаж. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

МТС продає свою українську «дочку»?

Представники оператора МТС, що входить в АФК «Система», повідомили, що частина «МТС-Україна» виставлена на продаж. Дане рішення пов'язане зі складною політичною ситуацією на Україні, так як у місцевої влади регулярно виникають питання до російським власникам.

Тут варто згадати ситуацію з конкурсом на частоти " третього покоління (3G). Українська Національна комісія держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), мала намір не допустити до конкурсу на отримання 3G-ліцензій компанії, понад 50% яких належать російським акціонерам.

Очевидно, що зараз оператора «МТС-Україна» просто не дає нормально працювати. А адже раніше «МТС-Україна» за підсумками 2012 і 2013 рр. виплатила материнської МТС у вигляді дивідендів по 2,23 млрд гривень (за курсом на кінець 2013 р. - $270 млн).

Але тепер МТС доведеться розпрощатися з бізнесом на Україні. Про те, хто купить частину цієї компанії поки невідомо.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья