Moscow-Post RSS
22 Ноября 2017

МЗС України підтримав тристоронній формат

У МЗС України заявили про ефективність формату роботи тристоронньої групи з урегулювання кризи на Донбасі, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

МЗС України підтримав тристоронній формат

За словами офіційного представника МЗС України євген Перебийніс, формат тристоронньої робочої групи щодо ситуації в Україні є досить ефективним.

«Формат тристоронньої групи визначено. Він зарекомендував себе як досить ефективний, до складу цієї групи входять представники України, Росії та ОБСЄ, жодних інших осіб і організацій в цій групі немає, тому я не розумію, як хтось інший може вимагати перегляду формату цієї групи або, більш того, зміни представництва України в цій робочій групі. Це виключно питання України, хто буде представляти нашу державу у тристоронній робочій групі», - вважає Перебийніс

Нагадаємо, що раніше Москва поставила на засіданні Постійної ради ОБСЄ питання про порушення Києвом женевських і мінських домовленостей. Про це стало відомо зі слів Андрія Келіна, постійного представника Росії при ОБСЄ.

«Ми сьогодні на засіданні Постійної ради поставили питання про невиконання центральною владою у Києві мінських домовленостей, як протоколу, так і меморандуму, а також женевського заяви у всіх його частинах», - розповів Келін.

Він підкреслив, що це стосується і танкових атак на Ясинувату, і обстрілу, в результаті якого загинули двоє школярів в Донецьку.

Експерти вважають, що Україна навмисно не дотримується мінські домовленості.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья