Moscow-Post RSS
18 Января 2018

МЗС України працює над новим «санкційних списком»

Влада України хоче створити санкційний список по справах Сенцова і Савченко. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

МЗС України працює над новим «санкційних списком»

Керівник МЗС України Павло Клімкін вважає необхідним створити санкційний список тих росіян, хто причетний до незаконного утримання українців в Росії, в тому числі Олега Сенцова і Надії Савченко».

«Я вважаю, що ми повинні поступово переходити до розмови списку «Сенцова — Савченко». Це має бути конкретний санкційний список. Так, як було у випадку Магнітського, так нам зараз потрібен цей санкційний список. І кожен в Росії, хто має відношення до цих несправедливим рішенням, не повинен почувати себе в безпеці. Над цим ми будемо працювати», - заявив Клімкін.

Нагадаємо, що Сенцов звинувачували в тероризмі і був засуджений на підставі об'єктивних даних. Влади України вирішили використати цю ситуацію у своїх політичних цілях.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья