Moscow-Post RSS
28 Марта 2017

На стороні Донецька воюють громадяни Франції

До лав ополчення Донецької народної республіки приєдналися добровольці з Франції, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

На стороні Донецька воюють громадяни Франції

Французький доброволець на ім'я Гійом розповів про те, як громадяни Франції воюють на боці Донецької народної республіки.

«Найбільше нас четверо: ще Мішель, Віктор і Ніколя», - заявив Гійом. За його словами, інших французів серед ополченців поки немає.

«Ми французькі добровольці. Нас можна назвати попередниками, тобто ми авангард. Інша група наших співвітчизників або готується до поїздки на Україну, або вже перебуває в шляху», - вважає Гійом.

Француз зазначив, що серед ополченців ДНР є іспанці, однак самі французькі добровольці їх не бачили.

Відомо, що багато громадян Росії і Європи підтримують ополчення Донецької народної республіки, яке бореться з неофашистами.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья