Moscow-Post RSS
23 Ноября 2017

На стороні Донецька воюють громадяни Франції

До лав ополчення Донецької народної республіки приєдналися добровольці з Франції, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

На стороні Донецька воюють громадяни Франції

Французький доброволець на ім'я Гійом розповів про те, як громадяни Франції воюють на боці Донецької народної республіки.

«Найбільше нас четверо: ще Мішель, Віктор і Ніколя», - заявив Гійом. За його словами, інших французів серед ополченців поки немає.

«Ми французькі добровольці. Нас можна назвати попередниками, тобто ми авангард. Інша група наших співвітчизників або готується до поїздки на Україну, або вже перебуває в шляху», - вважає Гійом.

Француз зазначив, що серед ополченців ДНР є іспанці, однак самі французькі добровольці їх не бачили.

Відомо, що багато громадян Росії і Європи підтримують ополчення Донецької народної республіки, яке бореться з неофашистами.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья