Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

На свободу слова - з кулаками

Міністерство внутрішніх справ України веде пошуки злочинців, причетних до побиття журналістки Тетяни Чорновол, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

На свободу слова - з кулаками

На даний момент Міністерство внутрішніх справ України відпрацьовує кілька версій побиття журналістки Тетяни Чорновіл. Серед них є версії, пов'язані з професійною діяльністю журналістки, дорожньо-транспортною пригодою і можливими провокаціями з боку певних осіб.

Про це на брифінгу розповів заступник начальника головного слідчого управління МВС Олег Татаров.

«Слідство відпрацьовує кілька версій скоєння кримінального злочину: ми не відкидаємо версію, пов'язану з професійною діяльністю Тетяни Чорновол, не відкидаємо версію та скоєння ДТП, і хотіли відзначити, що відпрацьовується версія про можливі провокації з боку певних осіб», - заявив Олег Татаров

Як повідомлялося, Чорновіл була знайдена в автомобілі, що впав в кювет. За даними міліції, журналістка їхала в своєму автомобілі, коли її підрізав інший автомобіль темного кольору. Невідомі витягли журналістку і побили, після чого машину скинули в кювет.

Нагадаємо, що Тетяна Чорновіл - відома журналістка та громадська активістка, яка опублікувала ряд статей-розслідувань про вищих посадових осіб чинної влади.

Можливо, що замовників нападу на неї варто шукати серед представників української влади.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья