Moscow-Post RSS
25 Апреля 2017

На Україні може бути сформована нова коаліція?

За попередньою інформацією, партії «БПП», «Народний фронт» і «Батьківщина» домовилися про формування коаліції. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

На Україні може бути сформована нова коаліція?

Про те, що фракції «Блок Петра Порошенко» (БПП), «Народний фронт» і «Батьківщина» домовилися сформувати нову коаліцію, повідомив пресі лідер української Радикальної партії Олег Ляшко.

Він розповів, що партії вирішили спільно проголосувати за кандидатуру спікера Верховної ради Володимира Гройсмана.

. «БПП, «Народний фронт», «Батьківщина» формують коаліцію, підписуються під кандидатурою Гройсмана, якщо домовляться про склад уряду, очевидно завтра після обіду це буде проголосовано», — сказав Ляшко.

Після того, як партія Порошенка прийняла рішення підтримати кандидатуру Гройсмана на посаду прем'єр-міністра України, з даною кандидатурою погодилися і інші фракції.

Схоже, що саме Гройсман тепер стане новим прем'єром.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья