Moscow-Post RSS
18 Декабря 2017

На Україні можливий обмін полоненими

Припинення вогню і обмін полоненим будуть обговорюватися на консультаціях контактної групи по Україні, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

На Україні можливий обмін полоненими

Як заявив перший віце-прем'єр самопроголошеної Донецької народної республіки Андрій Пургін, на черговому раунді переговорів щодо мирного врегулювання кризи на сході України будуть обговорені припинення вогню, обмін полоненими та гуманітарні коридори

«У робочому варіанті це завтрашній вечір. Консультації будуть проводитись за відеоконференцзв'язку з Донецька. Основні питання, які ми плануємо обговорити, - режим припинення вогню, обмін полоненими та гуманітарні коридори. Останні два питання для нас найбільш актуальні», - зазначив він.

За словами Пургіна, остаточної інформації по учасникам консультацій немає.

«Нас запросила до участі ОБСЄ, і ми погодилися. Попередньо керівництво Луганської республіки також погодився взяти участь. Хто буде з київської сторони, ми не знаємо», - підсумував віце-прем'єр.

Таким чином, тепер у сторін конфлікту є реальна можливість провести обмін військовополоненими та досягти перемир'я.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья