Moscow-Post RSS
17 Декабря 2017

На Україні пройшла амністія

Сьогодні в Україні набув чинності закон про амністію щодо учасників акцій протесту, повідомили кореспонденту The Moscow Post правозахисники.

На Україні пройшла амністія

За інформацією влади України, сьогодні на території країни почалося звільнення затриманих учасників протестів, а також закриття кримінальних та адміністративних проваджень. Адже в цей день набув чинності закон про амністію, ухвалений Верховною радою в кінці січня.

Раніше опозиціонери почали звільняти захоплені раніше будівлі міських адміністрацій і частково розблокували вулицю Грушевського в центрі Києва, на якій відбувалися запеклі сутички.

А напередодні протестувальники покинули будівлю міської адміністрації Києва, зайняте ними більше двох місяців тому.

Крім цього були звільнені будівлі адміністрацій п'яти областей: Полтавської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья