Moscow-Post RSS
17 Декабря 2017

На Україні розшукують «оборонних міністрів»

Українські прокурори оголосили в розшук двох колишніх міністрів оборони. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

На Україні розшукують «оборонних міністрів»

Головний військовий прокурор країни Анатолій Матіос розповів пресі, що на Україні в розшук оголошені два колишніх міністра оборони — Михайло Єжель та Павло Лебедєв.

Анатолій Матіос зазначив, що крім екс-міністрів оборони в розшуку знаходиться цілий ряд колишніх високопоставлених воєначальників.

«Оголошені в розшук колишні міністри оборони Лебедєв і Єжель... Екс-начальник генерального штабу - головнокомандувач ЗСУ Ільїн. Цей адмірал розшукується за участь у злочинній організації і дезертирство. Командувачу Військово-Морськими силами контр-адміралу Березовському, заступникам командувача контр-адміралу Шакура та віце-адміралу Єлисєєва ставляться дезертирство і державна зрада», - заявив Анатолій Матіос.

За попередніми даними, на даний момент Єжель знаходиться в одному з лікувальних закладів міноборони Білорусії.

Політологи вважають, що низка військових начальників переслідуються за політичними мотивами. Деякі з них знаходяться на території сусідніх з Україною держав.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья