Moscow-Post RSS
30 Марта 2017

На Україні з'явиться «спецслужба по боротьбі з сепаратизмом»?

Комітет з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради пропонує створити «нову спецслужбу», повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

На Україні з'явиться «спецслужба по боротьбі з сепаратизмом»?

У Комітеті з питань національної безпеки і оборони (КВНБО) Верховної Ради вважають, що Україні необхідно створити спеціальний підрозділ по боротьбі з сепаратизмом

«Пропонується створити в структурі органів Служби безпеки України новий спеціальний підрозділ по попередженню і припиненню диверсійно-терористичних проявів з метою удосконалення боротьби з тероризмом, у зв'язку з проявами сепаратизму, діяльністю диверсійних і озброєних груп і окремих осіб, блокуванням захопленням адміністративних будинків державних органів тощо», - повідомляють у Верховній Раді.

Депутати з'ясували, що нинішнє законодавство України не передбачає в Службі безпеки України такого спецпідрозділу. В результаті члени КВНБО запропонували Раді прийняти закон про створення даного підрозділу.

Нагадаємо, що київська влада з квітня проводять на сході України силову операцію проти жителів Донбасу, які вирішили жити в Донецькій і Луганській народних республіках. Так що, по суті, створюване «підрозділ по боротьбі з сепаратизмом» буде боротися з місцевими жителями.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья