Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

На Україні змінився глава Національної гвардії

Новим командуючим Національною гвардією України призначили генерал-лейтенанта збройних сил Юрія Аллерова. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

На Україні змінився глава Національної гвардії

За офіційними даними українського уряду, президент України Петро Порошенко призначив командуючим Національною гвардією генерал-лейтенанта збройних сил Юрія Аллерова.

Про це призначення Порошенко заявив на зустрічі з особовим складом, викладачам і курсантам Академії Національної гвардії України в Харкові.

Президент України розповів, що Аллеров був одним з тих, хто працював над створенням Національної гвардії України.

«Порошенко підкреслив, що знає нового главу гвардійців як справжнього воїна, який гідно проявив себе у найважчі періоди проведення АТО», - повідомляють у прес-службі українського президента.

Раніше Аллеров був головним інспектором Міноборони України. Експерти вважають, що Аллеров повністю лояльний президенту Порошенко.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья