Moscow-Post RSS
30 Апреля 2017

На Україну дозволили допускати іноземних військових

Сьогодні Верховна Рада підтримала закон про допуск іноземних військових на Україну. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

На Україну дозволили допускати іноземних військових

Парламент України прийняв внесений президентом Петром Порошенком закон, який дозволяє допуск підрозділів іноземних збройних сил на територію України у 2016 році для участі у навчаннях.

Цей законопроект підтримали 239 депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

«Допуск військових підрозділів інших держав буде здійснюватися на підставі схвалення парламентом України прийнятого президентом України рішення про допуск цих підрозділів іноземних збройних сил на Україну», - сказано в пояснювальній записці.

Також з'явилася інформація, що влада України мають намір збільшити витрати на розвиток озброєння та військової техніки до 21% оборонного бюджету в 2016 році.

Політологи вважають, що закон про допуск іноземних військових на Україну прийнято в інтересах США. Тепер американські солдати (і їх колеги з НАТО) зможуть на законній підставі прибувати на Україну.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья