Moscow-Post RSS
14 Декабря 2017

На Україну дозволили допускати іноземних військових

Сьогодні Верховна Рада підтримала закон про допуск іноземних військових на Україну. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

На Україну дозволили допускати іноземних військових

Парламент України прийняв внесений президентом Петром Порошенком закон, який дозволяє допуск підрозділів іноземних збройних сил на територію України у 2016 році для участі у навчаннях.

Цей законопроект підтримали 239 депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

«Допуск військових підрозділів інших держав буде здійснюватися на підставі схвалення парламентом України прийнятого президентом України рішення про допуск цих підрозділів іноземних збройних сил на Україну», - сказано в пояснювальній записці.

Також з'явилася інформація, що влада України мають намір збільшити витрати на розвиток озброєння та військової техніки до 21% оборонного бюджету в 2016 році.

Політологи вважають, що закон про допуск іноземних військових на Україну прийнято в інтересах США. Тепер американські солдати (і їх колеги з НАТО) зможуть на законній підставі прибувати на Україну.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья