Moscow-Post RSS
23 Ноября 2017

НАБУ перевірить інформацію про «президентських офшорах»

Антикорупційне бюро України займеться «прорабткой» інформації про наявність офшорних структур у президента України Петра Порошенка. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

НАБУ перевірить інформацію про «президентських офшорах»

Головний антикорупційний прокурор Назар Холодницький повідомив журналістам, що Аналітичним центрам спецпрокуратури і Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) доручено опрацювати матеріали з офшорного скандалу.

Назар Холодницький заявив, що «за їх результатами буде прийнято рішення про відкриття кримінального провадження»

«Я думаю, що треба розбиратися, оскільки часто буває так, що все, що вибухає, як бомба, потім виявляється, що правда десь посередині», — заявив головний антикорупційний прокурор.

Нагадаємо, що раніше журналісти і борці з корупцією The Organized Crime and Corruption Reporting Project проаналізували документи з бази даних панамської компанії Mossack Fonseca

У ході цього аналізу стало відомо, що в 2014 році Порошенко створив три офшору з метою реструктуризації своєї компанії Roshen. При цьому дані офшори не були відображені в декларації Порошенко. Схоже, що президент України порушив закон.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья