Moscow-Post RSS
21 Августа 2017

«Нафтогаз» платить «по погоді»

Сьогодні стало відомо, що внесення Україною передоплати за газ залежить від погоди. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ

«Нафтогаз» платить «по погоді»

Глава «Нафтогазу України» Андрій Коболєв заявив, що внесення Україною передоплати за російський газ залежить від погодних умов, а також від виконання контракту «Газпромом».

Нагадаємо, що 27 лютого «Нафтогаз України» перерахував $15 млн «Газпрому» в якості передоплати за березневі поставки. Прес-секретар російської компанії зазначив, що цієї суми вистачить на постачання газу на Україну до 3 березня.

У свою чергу міністр енергетики Росії Олександр Новак підкреслив, що Україна повинна перерахувати всі гроші за газ сьогодні. Якщо цього не відбудеться, то поставки можуть припинитися після вівторка (3 березня).

Раніше «Нафтогаз» звинуватив «Газпром» у невиконанні газових заявок.

«Нафтогаз України» стверджує, що «Газпром» як і раніше не виконує заявки української сторони на поставку газу «в термін і належним чином»

«Ми внесли передоплату на початок місяця. Рішення про графіку відбору передплачених обсягів і про подальше внесення передоплати буде залежати від погодних умов в Україні та від сумлінного виконання контракту «Газпромом»», - заявив Глава «Нафтогазу України» Андрій Коболєв.

Експерти вважають, що Коболєв спотворює інформацію, а «Газпром» якісно виконує всі свої зобов'язання.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья