Moscow-Post RSS
24 Февраля 2017

«Нафтогаз» продовжує судитися з «Газпромом»

Керівництво «Нафтогаз» вирішив витратити ще 4 млн євро на юридичні послуги в суперечці з «Газпромом». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

«Нафтогаз» продовжує судитися з «Газпромом»

За інформацією «Нафтогазу», керівництво НАК «Нафтогаз» прийняв рішення витратити ще €4 млн на врегулювання спору з ВАТ «Газпром».

Ця сума буде переведена на рахунок норвезької компанії Wikborg, Rein & Co. Advokatfirma DA. Нагадаємо, що саме ця компанія здійснює юридичні послуги для «Нафтогазу» для забезпечення захисту прав та інтересів України.

До речі, співробітники Wikborg, Rein & Co. Advokatfirma DA. у 2014 і 2015 роках вже здійснювала юридичні послуги для «Нафтогазу». Схоже, що Wikborg, Rein & Co. Advokatfirma DA. і далі буде обслуговувати «Нафтогаз».

Раніше журналістам стало відомо, що «Нафтогаз» і «Газпром» будуть збільшувати взаємні позовні вимоги до початку процесу в арбітражі Стокгольма.

Експерти вважають, що «Нафтогаз» не може виграти суд у «Газпрому».

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья