Moscow-Post RSS
15 Декабря 2017

«Нафтогаз України» вирішив відмовитися від російського газу

Керівництво компанії «Нафтогаз України» прийняло рішення не купувати газ у «Газпрому». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

«Нафтогаз України» вирішив відмовитися від російського газу

Представники «Нафтогаз України» заявляють, що українська компанія не планує відновлювати закупівлю газу у «Газпрому» з 1 квітня 2016 року за невигідної ціни.

«НАК «Нафтогаз України» не планує відновлювати закупівлю газу у ВАТ «Газпром» з 1 квітня 2016 року, оскільки ціна газу, запропонована компанією на II квартал 2016 року, вище пропозиції європейських постачальників «Нафтогазу». Крім того, «Газпром» відмовився від запропонованого «Нафтогазом» продовження дії домовленостей (зимового пакета), що визначають перехідні умови закупівлі російського газу для України», - сказано в заяві «Нафтогазу».

При цьому в «Нафтогазі» заявили, що ця компанія «залишається відкритою до переговорів щодо приведення умов закупівлі російського газу до ринкових».

Представники «Нафтогазу» заявляють, що «транспортування російського газу європейським споживачам буде безперебійно відбуватися у відповідності з чинним законодавством та умовами контракту між сторонами»

Експерти вважають, що Україна не зможе протриматися без російського газу, а закуповуючи газ у Європі, вона буде серйозно переплачувати.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья