Moscow-Post RSS
16 Января 2018

Наступ на Новоросію «захлинувся»?

Сьогодні наступ української армії на північ від Луганська було зупинено, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Наступ на Новоросію «захлинувся»?

Як заявили в ополченні Луганської народної республіки, наступ української армії на північ від Луганська було успішно призупинено

«Фронт на північ від Луганська стабілізувався, наступ там захлинувся. Спроби пробити коридор до аеропорту через Олександрівку провалилися, і тут супротивник проводить перегрупування сил», - заявили в ополченні.

А ось ополченці Донецька повідомили, що їм вдалося зупинити силовиків на околиці міста.

«У самому Донецьку наступ силовиків захлинувся на околицях міста. Важкі бої в районі селища Піски призвели до фактичної зупинки прямого наступу на місто. В даний час проводяться масові артобстріли житлових кварталів міста, після чого йде повільне просування танків при слабкій підтримці піхоти», - повідомили ополченці Донецька.

Очевидно, що незабаром наступ української армії буде змушене припинитися по всьому Донбасу.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья