Moscow-Post RSS
17 Декабря 2017

Наступ під Донецьком зупинено

На даний момент наступ українських силовиків на місто Ясинувата (північне передмістя Донецька) зупинено, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Наступ під Донецьком зупинено

Про те, що силовики зупинені під містом Ясинувата, вже повідомили у штабі ополчення Донецької народної республіки (ДНР).

«Частини противника відкинуті від міста. Знищено велику кількість живої сили і бронетехніки. Захоплена трофейна бронетехніка», - повідомляють ополченці.

Так само захисники ДНР розповіли про те, що «відвернені всі спроби взяти Іловайськ».

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що місто Ясинувата нібито взято під контроль українськими військовими.

Так само сьогодні депутат Донецької народної республіки Мирослав Руденко заявив, що українські силовики застосовують на сході України хімічну зброю.

«На території ДНР, за інформацією наших бійців, українські силовики застосовують хімічні боєприпаси. Після розриву снаряда виділяється газ, який впливає на органи почуттів. Така інформація у нас є», - зазначив Руденко.

Схоже, що влада України воює зі своїм народом забороненими методами і не збирається зупиняти війну.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья