Moscow-Post RSS
18 Декабря 2017

Національна гвардія йде від відповідальності?

Сьогодні Нацгвардія України спростувала інформацію про те, що в районі селища Комунар Донецької області знаходиться поховання мирних жителів. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Національна гвардія йде від відповідальності?

«Ця інформація не відповідає дійсності, так як ні один підрозділ НГУ не грунтувалося в зазначеному районі та поблизу нього», - повідомили представники Нацгвардії України.

Раніше стало відомо, що під Донецьком виявлено поховання мирних жителів.

Нагадаємо, що ополченці виявили поховання в районі селища Комунар на території шахти №22 в 60 км на схід від Донецька. В даний час ексгумовані тіла чотирьох осіб, в тому числі трьох жінок.

Так само в ополченні повідомили, що вбивства мирних жителів - справа рук бійців нацгвардії України.

«Поруч з могилами виявлені сухі пайки національної гвардії. З цього місця ми їх вибили лише два дні тому», - заявили в ополченні.

Більш того, ополченці продемонстрували журналістам ще одне поховання, яке розташоване недалеко від цього місця, в населеному пункті Нижня Кринка. В похованні знаходяться п'ять осіб.

Очевидно, що злочини Нацгвардії України - це злочини проти людства, і їх повинен розглядати міжнародний трибунал.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья