Moscow-Post RSS
27 Июня 2017

Національна гвардія потрапила «у справу»?

Щодо командирів бійців національної гвардії України, почали мітинги з вимогою демобілізувати їх, порушено кримінальну справу, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Національна гвардія потрапила «у справу»?

Генпрокуратура України вирішила покарати командирів бійців національної гвардії України, почали мітинги з вимогою демобілізувати їх. У підсумку проти військових було порушено кримінальну справу.

«Згідно з матеріалами виробництва військові посадові особи нацгвардії України допустили бездіяльність, що виразилося в умисному невиконанні посадовими особами дій, які вона за своїми службовими обов'язками повинні були виконати у відповідності з вимогами законів України... щодо зміцнення військової дисципліни, запобігання надзвичайних подій серед особового складу, своєчасному виявленню та усуненню їх причин», - повідомляє генпрокуратура.

Нагадаємо, що вчора біля будівлі Верховної ради в Києві почалися заворушення. Вони пройшли через те, що Верховна рада відмовилася від розгляду закону про визнання учасників УПА борцями за незалежність України.

У заворушеннях взяли участь неофашисти.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья