Moscow-Post RSS
24 Апреля 2017

Національна гвардія розстріляла пацієнтів лікарні

Українські силовики провели розстріл людей в лікарні в Красному Лимані, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Національна гвардія розстріляла пацієнтів лікарні

Як заявив голова президії Верховної ради самопроголошеної Донецької народної республіки Денис Пушилин, силовики, лояльні київським властям, розстріляли людей у лікарні в Красному Лимані.

Всього було розстріляно 25 осіб.

«За попередніми даними, вбито понад 25 осіб. Але ми боїмося, що жертв може бути більше», - заявив Денис Пушилин.

Ще два мирних жителя так само загинули при обстрілі силовиками лікарні в місті Красний Лиман Донецької області, крім того, головний хірург отримав важке осколкове поранення в голову. Зараз він перебуває на штучній вентиляції легень.

Своїми діями в Красному Лимані київська влада в черговий раз довели свою те, що вони ведуть війну з мирним населенням абсолютно фашистськими методами.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья