Moscow-Post RSS
15 Декабря 2017

Національний банк України не вірить у швидкі транші

Керівництво Національного банку України висловлює сумнів в отриманні нових траншів МВФ до кінця 2015 року. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Національний банк України не вірить у швидкі транші

Свої сумніви щодо можливості надання країні нових траншів Міжнародного валютного фонду до кінця 2015 року висловила голова Національного банку України Валерія Гонтарєва.

«Сьогодні отримання нових траншів до кінця поточного року стало менш імовірним. Відповідно до цього Національний банк був змушений переглянути основний прогноз про стан резервів на кінець року», - заявила Валерія Гонтарєва.

Крім цього, на її думку, попередні плани по отриманню третього і четвертого траншів МВФ до кінця 2015 року були «амбітними».

Валерія Гонтарєва розповіла про необхідність перегляду прогнозу про стан резервів, згідно з яким резерви зростуть у два рази порівняно з показником початку року і сягнуть позначки в $13 млрд.

Однак, даний прогноз може не здійснитися, якщо на сході України продовжиться громадянська війна, а бюджет України буде і далі розкрадатися керівництвом країни.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья