Moscow-Post RSS
21 Ноября 2017

Нова провокація від « Femen»

Активістки FEMEN вчинили спробу прорватися на поле матчу між збірними України і Франції , що призвело до великого скандалу , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Нова провокація від « Femen»

Активістки «Femen » заявили , що метою прориву є заява протесту організації проти режиму президента Віктора Януковича в Україні . У своїй акції вони звинуватили Януковича в диктатурі .

Активістки покинули Стад де Франс за допомогою поліції .

Нагадаємо , що « Femen» або «Фемен » - українське незареєстровану жіночий рух , що одержало популярність своїми епатажними акціями протесту , під час яких активістки оголюють груди для залучення уваги. Дії « Фемен » класифікуються як « радикальний ексгібіціонізм » , проте деякі ЗМІ помилково характеризують «Фемен » як « феміністський рух » , хоча самі «Фемен » не вважають свій рух « феміністським » , а феміністські організації вказують , що вони мають зовсім інші цілі і методи , ніж « Фемен ». Часто активістки носять квітковий вінок - традиційний головний убір українських дівчат , а також джинси. Діє з 2008 року. Акції протесту «Femen » активно висвітлюються в ЗМІ і проводяться , в основному , в Києві.

У русі «Фемен » складаються в основному молоді дівчата - переважно студентки вузів Києва , але є серед них і школярки. Лідер руху - Ганна Гуцол.

Деякий час «Фемен » отримували фінансову підтримку від американського бізнесмена Джеда Сандена в рамках роботи опікунської ради , який не втручається в діяльність руху. З грудня 2011 Джед Санден припинив фінансування у зв'язку з тим , що Femen , крім секс -туризму в Україні , включили в свою місію інші питання (релігійні , політичні і т. д.).

Логотип руху був розроблений і подарований російським дизайнером Артемієм Лебедєвим.

За твердженням учасниць « Фемен » і деяких ЗМІ , рух складається з 40 активісток , які виступають топлес ; 300 учасниць ( які не беруть участь у топлес -акціях ) ; і має відділення в 5 містах України . В одному з інтерв'ю Ганни Гуцол згадується про 15 000 прихильників руху . Однак реально «акції Фемен » зазвичай проводять 2-6 учасниць ( ніколи не буває більше ніж 6 учасниць) ; щодо « списків Фемен » , то відомі прізвища набагато більше десяти учасниць. Щодо « відділень» , впевнено можна говорити лише про Київський ; з Києва «Фемен » ( групами по кілька чоловік) виїжджали на акції ( в 2010-2012 роках) в Одесу, Дніпропетровськ , Москву , восени 2011 року - провели декілька акцій у Західній Європі , Нью - Йорку , і навіть у Мінську , в березні 2012 року чотири учасниці провели акцію в Стамбулі.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья