Moscow-Post RSS
22 Апреля 2018
 

Нова провокація від « Femen»

Активістки FEMEN вчинили спробу прорватися на поле матчу між збірними України і Франції , що призвело до великого скандалу , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Нова провокація від « Femen»

Активістки «Femen » заявили , що метою прориву є заява протесту організації проти режиму президента Віктора Януковича в Україні . У своїй акції вони звинуватили Януковича в диктатурі .

Активістки покинули Стад де Франс за допомогою поліції .

Нагадаємо , що « Femen» або «Фемен » - українське незареєстровану жіночий рух , що одержало популярність своїми епатажними акціями протесту , під час яких активістки оголюють груди для залучення уваги. Дії « Фемен » класифікуються як « радикальний ексгібіціонізм » , проте деякі ЗМІ помилково характеризують «Фемен » як « феміністський рух » , хоча самі «Фемен » не вважають свій рух « феміністським » , а феміністські організації вказують , що вони мають зовсім інші цілі і методи , ніж « Фемен ». Часто активістки носять квітковий вінок - традиційний головний убір українських дівчат , а також джинси. Діє з 2008 року. Акції протесту «Femen » активно висвітлюються в ЗМІ і проводяться , в основному , в Києві.

У русі «Фемен » складаються в основному молоді дівчата - переважно студентки вузів Києва , але є серед них і школярки. Лідер руху - Ганна Гуцол.

Деякий час «Фемен » отримували фінансову підтримку від американського бізнесмена Джеда Сандена в рамках роботи опікунської ради , який не втручається в діяльність руху. З грудня 2011 Джед Санден припинив фінансування у зв'язку з тим , що Femen , крім секс -туризму в Україні , включили в свою місію інші питання (релігійні , політичні і т. д.).

Логотип руху був розроблений і подарований російським дизайнером Артемієм Лебедєвим.

За твердженням учасниць « Фемен » і деяких ЗМІ , рух складається з 40 активісток , які виступають топлес ; 300 учасниць ( які не беруть участь у топлес -акціях ) ; і має відділення в 5 містах України . В одному з інтерв'ю Ганни Гуцол згадується про 15 000 прихильників руху . Однак реально «акції Фемен » зазвичай проводять 2-6 учасниць ( ніколи не буває більше ніж 6 учасниць) ; щодо « списків Фемен » , то відомі прізвища набагато більше десяти учасниць. Щодо « відділень» , впевнено можна говорити лише про Київський ; з Києва «Фемен » ( групами по кілька чоловік) виїжджали на акції ( в 2010-2012 роках) в Одесу, Дніпропетровськ , Москву , восени 2011 року - провели декілька акцій у Західній Європі , Нью - Йорку , і навіть у Мінську , в березні 2012 року чотири учасниці провели акцію в Стамбулі.

Первая полоса Политика В мире Экономика Культура Спорт Происшествия Общество Авторская колонка

О газете Рекламный отдел
The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
18+ Сетевое издание The Moscow Post © Любое копирование, в т.ч. отдельных частей текстов или изображений, публикация и републикация, перепечатка или любое другое распространение информации, в какой бы форме и каким бы техническим способом оно не осуществлялось, строго запрещается без предварительного письменного согласия со стороны редакции. Допускается цитирование материалов сайта без получения предварительного согласия, с обязательной прямой, открытой для поисковых систем гиперссылкой на сайт (с указанием названия «Сетевое издание The Moscow Post») не ниже, чем во втором абзаце текста, либо сразу после заимствованного материала, при нажатии на которое осуществляется переход на сайт http://www.moscow-post.com
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика