Moscow-Post RSS
11 Декабря 2017

Янукович « попрощався » з Європою?

Після того , як Україна фактично відмовилася від євроінтеграції , стало ясно , що президент України Віктор Янукович схиляється до союзу з Росією , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Янукович « попрощався » з Європою?

Сьогодні стало відомо , що Україна призупиняє інтеграцію з ЄС. При цьому кабінет міністрів України мотивував рішення призупинити підготовку угоди про асоціацію з ЄС необхідністю розвитку економічних відносин з Росією та СНД.

« Призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію між Україною з одного боку і Європейським Союзом , Європейським співтовариством з атомної енергії та з державами - членами з іншого боку , і дію рішення кабінету міністрів України від 18 вересня 2013 « Про підготовку до підписання проекту угоди про асоціацію між Україною з одного боку і Європейським Союзом і його державами- членами з іншого боку » , - сказано в рішенні українського кабінету міністрів.

« Міністерству закордонних справ разом з міністерством економічного розвитку і торгівлі та міністерством промислової політики : запропонувати Європейському союзу і Російської Федерації створити комісію на тристоронній основі для напрацювання комплексу питань , спрямованих на відновлення втрачених обсягів виробництва і напрямок торгово -економічних відносин , розширення та сприяння міжнародній торгівлі , подальшу лібералізацію ринку , узгодження регуляторної бази для поліпшення умов здійснення підприємницької діяльності » , - резюмується в рішенні уряду України .

З цього приводу президент України Віктор Янукович зробив таку заяву: «У нас залишився ще невеликий шлях до вершини. Ми не боїмося труднощів , ми впевнені , що повинні будемо і далі йти шляхом європейської інтеграції. З цього питання (звільнення Юлії Тимошенко , - прим ред.) . В українському парламенті існують суперечливі думки серед фракцій. Це питання виплеснувся в суспільство і до сфери міжнародних відносин. Звільнення пані Тимошенко має розглядатися в першу чергу в рамках закону »

Експерти вже заявили , що Янукович більш схильний вступити до Митного Союзу з Росією , Білоруссю і Казахстаном , ніж у ЄС. Тим більше , що у нього незабаром будуть вибори , на яких РФ його може підтримати.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья