Moscow-Post RSS
22 Января 2018

Янукович « розривається » між ЄС і МС ?

Президент України Віктор Янукович не може зробити остаточний вибір між Європейським Союзом та Митним Союзом , повідомляє кореспондент « The Moscow Post » з посиланням на місцеві ЗМІ.

Янукович « розривається » між ЄС і МС ?

« Вибираючи політику зближення з Європейським Союзом , ми робимо прагматичний вибір оптимальної моделі національної модернізації . У той же час , об'єктивно Україна зацікавлена ​​в глибокій економічній взаємодії з країнами євразійського простору , основа зацікавленості у такій співпраці - стратегічні економічні інтереси України » , - заявив Янукович.

Так Янукович додав , що Україна не може собі дозволити , щоб умовою співпраці з одним союзом було припинення глибокого співробітництва з іншим. Глава України вважає , що його країна продовжить розвиток партнерських і взаємовигідних відносин з країнами СНД « після підписання угоди про асоціацію з ЄС».

« Україна повинна пропрацювати оновлені підходи до торгово -економічного співробітництва в рамках СНД на принципах суверенної партнерства , рівноправності і взаємної вигоди» , - резюмував Янукович.

Зазначимо , що 28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС.

Як відомо , більшість жителів України виступають за союз з Росією. Однак , незважаючи на це Янукович вибирає ЄС. Але чи не робить він помилку , пішовши проти інтересів власного народу ? !

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья