Moscow-Post RSS
23 Ноября 2017

Янукович не згоден з умовами Європи

На тлі того , як у Києві тривають сутички влади і опозиції , президент України Віктор Янукович заявив , що підписання угоди про асоціацію з ЄС відбудеться лише тоді , коли Україна буде до цього економічно готова , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Янукович не згоден з умовами Європи

«Як тільки ми вийдемо на той рівень , який нам буде комфортним , і коли він буде відповідати нашим інтересам , коли ми домовимося на нормальних умовах , тоді ми будемо вести розмову про підписання . Коли це буде - скоро або не дуже скоро , час покаже. Я хочу , щоб цей час було якомога швидше » , - заявив Янукович.

Потім він додав , що вважає умови ЄС щодо виділення країні фінансової допомоги принизливими .

«Ця угода про асоціацію , 610 мільйонів євро закладена фінансова технічна допомога Україні . Починаючи з 2010 року. Три роки поспіль цю цукерочку в красивій обгортці нам показували і казали: ви їх отримаєте, коли з МВФ підпишете угоду. Я не хочу грубо виражатися , але не треба нас так принижувати. Ми - серйозна країна , європейська » , - вважає український лідер.

У свою чергу прем'єр Микола Азаров запевнив , що Україна постійно зверталася до ЄС з проханням допомогти .

«Не було жодної зустрічі з представниками ЄС , на якій ми б це питання не піднімали. Півтора місяці тому президент передав колезі дані про наші втрати і компенсації , які ми хотіли бачити , але без результату » , - заявив Азаров.

«У нас немає до ЄС претензій , але партнерам допомагають , коли їм важко » , - продовжив прем'єр ..

«Угода про асоціацію відповідає стратегічним інтересам в перспективі , але в тактичному плані ми отримуємо дуже серйозні наслідки , які дискредитують ідею євроінтеграції» , - резюмував прем'єр -міністр України .

Але , схоже , ЄС і не збирається допомагати Україні . То чи не краще Україні вступити до Митного Союзу з Росією? !

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья