Moscow-Post RSS
20 Ноября 2017

Янукович пішов на «жорсткий варіант»

Президент України Віктор Янукович запровадив кримінальну відповідальність, спрямовану проти дій опозиції, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Янукович пішов на «жорсткий варіант»

Так тепер кримінальна відповідальність настає за захоплення будівель підприємств, установ та організацій, а також за інше неправомірне втручання в їх діяльність.

Ті ж дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб або загальнонебезпечним способом, караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

Такі ж дії, вчинені за участю працівників приватних охоронних організацій або поєднані з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п'яти до 10 років з конфіскацією майна.

Це рішення Віктора Януковича стало відповіддю на заворушення, які відбулися після «Евромайдана». Опозиція вже заговорила про політичні репресії.

Нагадаємо, що «Євромайдан» - це масова багатоденна акція протесту на Майдані Незалежності і сусідніх вулицях і площах в центрі Києва, а також в інших містах України, що почалася 21 листопада 2013 року у відповідь на припинення українським урядом процесу підготовки до підписання угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Після Вільнюського саміту «Східного партнерства» 28-29 листопада і спроби розгону наметового містечка акція набула різку антиурядову спрямованість.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья