Moscow-Post RSS
19 Ноября 2017

Янукович сидить на двох стільцях ?

Президент України Віктор Янукович звернувся до генеральному прокурору України Віктору Пшонці з проханням негайно звільнити тих заарештованих та затриманих учасників акцій в Києві , ступінь вини яких не настільки висока , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Янукович сидить на двох стільцях ?

Політологи розцінили це , однозначний крок у бік ЄС , який вимагає звільнення «політичних в'язнів».

«Я вчора спілкувався в черговий раз з генеральним прокурором . Я звернувся з проханням знайти можливість там , де немає жорстких порушень , знайти можливість і звільнити частину людей , у яких не було грубих порушень. Я думаю , що сьогодні це питання буде вирішено . Мені складно зараз сказати , скільки людей буде звільнено , але обов'язково ці люди будуть звільнені , ті , у яких є маленькі діти , молоді сім'ї ... все буде враховано» , - заявив Янукович.

Так само стало відомо , що Україна прискорить роботу з вироблення умов , на яких вона готова підписати Угоду про асоціацію з ЄС. Більш того , за словами Януковича , ці переговори він планує завершити до наступного саміту з ЄС , запланованого на березень 2014 «Ми поставили завдання уряду прискорити цю роботу ... Як тільки ми знайдемо розуміння і буде досягнутий такий компроміс , підпис стоятиме», - заявив Янукович.

«Мета дуже проста - ми хочемо отримати умови , які задовольняли б сьогодні України , українських товаровиробників , український народ», - заявив президент України.

Таким чином , у політологів створюється враження , що Віктор Янукович заграє і з Росією , і з Європою , вміло лавіруючи між Митним Союзом та Європейським Союзом. Однак , вічно сидіти на двох стільцях у нього не вийде.

Можливо , що Януковичу варто остаточно прийняти сторону Росії? !

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья