Moscow-Post RSS
30 Марта 2017

Янукович сховається в Росії?

За словами президента України Віктора Януковича, він шукає притулок в РФ, повідомили кореспонденту The Moscow Post в МЗС.

Янукович сховається в Росії?

У ЗМІ було розповсюджено офіційну заяву президента України Віктора Януковича до громадян України.

«Я, Віктор Федорович Янукович, звертаюся до народу України. Як і раніше вважаю себе законним главою української держави, обраним на основі вільного волевиявлення українських громадян», - заявив Янукович

«На жаль, те, що відбувається зараз у Верховній раді України, не має легітимного характеру», - продовжив президент України.

«Я як діючий президент не дозволяв Збройним силам України втручатися у внутрішньополітичні події відбуваються. Наказую це і зараз», - вважає Янукович.

«У тому випадку, якщо хтось стане віддавати такі накази Збройним силам і силовим структурам, такі накази будуть незаконними і злочинними», - підкреслюється в заяві.

Так само Янукович попросив притулку в РФ. Російська влада вже погодилися.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья