Moscow-Post RSS
18 Декабря 2017

Янукович заявив про «п'яти відсотках»

Сьогодні президент України Віктор Янукович заявив, що всі умови фінансової підтримки України з боку російської сторони укладені в договорі, ніяких додаткових домовленостей та забезпечень не існує, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Янукович заявив про «п'яти відсотках»

Президенту України Віктору Януковичу поставили питання про те, якими підприємствами і чим Київ підкріплює ті кошти, представлені Росією. «Ми ніколи не закладали ніякого майна. Це прозора схема», - заявив глава України.

«Цей кредит для нас, безумовно, вигідний, який ми отримали. Тому що нам ніяких умов Росія не поставила, умови всі закладені в контракті: вони отримають 5% річних, це їх задовольняє. Безумовно, без політичної волі такі рішення не приймаються», - вважає Янукович.

Нагадаємо, що раніше Росія запропонувала Україні передноворічний подарунок: Київ після багаторічного безуспішного торгу нарешті отримає 30-відсоткову знижку на газ, а в додачу - 15 мільярдів доларів з російського ФНБ.

Це стало можливим, завдяки вчорашніх переговорів президентів Росії і України. Очевидно, що після цього владі України має стати зрозуміло, що їм просто необхідно, як можна швидше вступити в Митний Союз з Росією. Адже тільки так Віктору Януковичу вдасться врятувати українську економіку... Але президент РФ в ході прес-конференції заявив, що Україна ще не подала заявку на приєднання до Митного союзу.

«Мова не йде про приєднання України до Митного союзу. Щоб мова зайшла таким чином, ми повинні отримати офіційну заявку, а ми її не отримали», - заявив Путін.

«Ми розуміємо стурбованість Києва тим, що в міру розвитку Митного Союзу частина державних функцій передається на наднаціональний рівень, на рівень Комісії Митного союзу. Вони шукають вихід з цієї ситуації вихід, який був би прийнятним для України, але вписувався з тими нормами, які діють в Митному союзі», - додав він.

Путін також заявив, що Україна зробила велику помилку, коли не віддала в оренду свою газотранспортну систему (ГТС).

«Україна зробила стратегічну помилку, фундаментальну. Ми пропонували разом з європейцями взяти в оренду газотранспортну систему України, не порушуючи українського законодавства, а залишаючи ГТС в українській власності», - сказав Путін.

Так, можливо, уряду України варто схаменутися, прийняти умови РФ і вступити в Митний Союз з Росією?!!

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья