Moscow-Post RSS
30 Марта 2017

Янукович залишається без підтримки?

Президент України Віктор Янукович помітно втрачає свій вплив, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ. Зараз, на думку експертів, від «політичного краху» його врятує лише тимчасове перемир'я.

Янукович залишається без підтримки?

Та й то ця пауза виявилася можливою лише завдяки опозиціонерам. Адже лідери української опозиції Віталій Кличко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок вже домовилися, що продовжать переговори з владою щодо вирішення політичної кризи в країні.

Про це розповів сам голова партії «УДАР», депутат парламенту Віталій Кличко після зустрічі з співробітниками спецпідрозділу «Беркут» на вулиці Грушевського.

Так само він звернувся до протестуючих з проханням «до закінчення переговорів припинити протистояння, щоб катапульта не працювала і люди не кидали камені».

Очевидно, що навіть опозиція зараз намагається досягти миру, а ось президент України Віктор Янукович, схоже, не хоче йти на компроміси.

Більше того, Янукович, який допустив найсильніший з часів «помаранчевої революції» політична криза, занадто пізно перейшов до жорстких заходів!

Зазначимо, що, не забуваючи про «іноземною факторі» у масових протестах, політологи покладають більшу частину провини і на самого президента України, який своїми нескінченними метаннями між Росією і Євросоюзом буквально спровокував політичну кризу.

А «драконівські закони», які нещодавно ратифікував Янукович, викликали ще більше обурення у місцевого населення.

Нагадаємо, що тут мова йде про поправки в закон «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законах про додаткові заходи захисту безпеки громадян, про спрощення процедури зняття недоторканності з депутатів, про введення автоматичної фото - і відеофіксації порушень ПДР, про введення відповідальності за адміністративні правопорушення на футбольних матчах і про запровадження заочного кримінального провадження Кримінальний процесуальний кодекс.

За словами експертів, Янукович фактично обмежив права і свободи громадян, так що тепер вони змушені були посилити свій протест.

У підсумку в Києві повільно, але вірно починає воцаряться анархія, а от Янукович нічого не робить, щоб хоч якось вирішить цю політичну кризу.

Схоже, що незабаром він залишиться зовсім без підтримки...

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья