Moscow-Post RSS
28 Апреля 2017

Януковича «підкосила» хвороба?

На тлі нескінченного протесту на «ЕвроМайдане», президент України Віктор Янукович вирішив піти на лікарняний, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Януковича «підкосила» хвороба?

Сьогодні заступник керівника державного управління справами з медичних питань Олександр Орда заявив пресі, що президент України Віктор Янукович перебуває на лікарняному

«Президенту України відкрито лікарняний листок у зв'язку з гострим респіраторним захворюванням, що супроводжується високою температурою», - заявив Орда.

Експерти пов'язують це з тим, що Янукович просто втомився від цих нескінченних заходів, які влаштовує опозиція на «ЕвроМайдане».

Втім, зараз влада хоч якось намагаються навести порядок в Києві (і не тільки). Так на Україні за час масових акцій були затримані 234 особи, з них заарештовано 140.

Як зазначили слідчі, «загинули чотири людини, в тому числі співробітники органів внутрішніх справ, тілесні ушкодження отримали понад 500 осіб, з них 253 правоохоронця»

На думку Генпрокуратури, численні порушення закону, які мали місце останнім часом, породили помилкове відчуття безкарності.

«Результатом цього стали порушення громадського порядку, масові заворушення, використання зброї, захоплення органів влади і спроби створення фактично паралельних псевдоорганов державного управління», - резюмували в Генпрокуратурі.

Хочеться сподіватися, що, коли Янукович одужає, він зможе приборкати «Євромайдан».

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья