Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

ОБСЄ надішле на Україну своїх спостерігачів

Сьогодні голова Парламентської Асамблеї ОБСЄ Иллке Канерва підтвердив, що ОБСЄ розширить свою місію на Україні, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

ОБСЄ надішле на Україну своїх спостерігачів

Із заявою про розширення ОБСЄ організації на Україні сьогодні виступив голова Парламентської Асамблеї ОБСЄ Иллке Канерва.

«ОБСЄ вже зараз бере участь на Україні в ряді місій. Однак необхідно збільшити спектр дій, який ми зараз проводимо на Україні», - заявив Канерва після того, як зустрівся зі спікером Держдуми Сергієм Наришкіним.

Він повідомив, що 26 жовтня в Україні повинні відбутися парламентські вибори

«Ми можемо допомогти Україні провести надійні і добре організовані вибори», - повідомив голова ОБСЄ.

Крім цього, за його словами, парламентська контактна група, яка повинна від імені ОБСЄ вирішувати проблеми на Україні, була створена за пропозицією російської сторони. Відомо, що в роботі цієї групи будуть брати участь парламентарії з 12 країн, хоча виявили брати участь в три рази більше.

Як заявив головуючий в ОБСЄ президент Швейцарії Дідьє Буркхальтер, без участі Росії неможливо впоратися з українським кризою і повернути стабільність в Європу

«Повернути стабільність на Україну і в Європу вийде лише в тому випадку, якщо ми зможемо вирішити цю кризу разом з Росією - він не може бути вирішений без Росії», - повідомив Дідьє Буркхальтер.

Це заяву він зробив, виступаючи на саміті НАТО. Експерти вже відзначили, що керівництво ОБСЄ високо оцінив зусилля Росії для досягнення перемир'я на Донбасі.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья