Moscow-Post RSS
30 Марта 2017

ОБСЄ перегляне свою операцію на Донбасі

З-за обстрілу СММ ОБСЄ перегляне моніторингові операції в Донбасі. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

ОБСЄ перегляне свою операцію на Донбасі

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні прийняла рішення про перегляд своїх наглядових операцій в деяких районах Донбасу. Це пов'язано з останніми подіями, пов'язаними з порушенням безпеки

«У відповідь на випадки порушення безпеки в останні дні, включаючи інцидент неподалік від міста Щастя в неділю, СММ переглядає свої моніторингові операції у визначених районах», - повідомляють в ОБСЄ.

Раніше спостерігачі вже не раз підкреслювали необхідність абсолютно безпечного доступу для своїх співробітників.

Нагадаємо, що раніше делегація ОБСЄ на чолі з координатором підгрупи з гуманітарних питань Тоні Фрішем потрапила під мінометний обстріл у районі міста Щастя.

Цей обстріл провели українські військові.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья