Moscow-Post RSS
26 Февраля 2017

ОБСЄ перевірить ситуацію в Донецьку

Спостерігачі ОБСЄ візьмуть участь у розслідуванні випадків поховань мирних жителів Донецької області з міркувань безпеки, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

ОБСЄ перевірить ситуацію в Донецьку

Про те, що члени ОБСЄ, можливо, візьмуть участь у розслідуванні випадків поховань мирних жителів Донецької області з міркувань безпеки, повідомив голова Парламентської асамблеї ОБСЄ Ілкка Канерва.

«ОБСЄ бере на себе відповідальність за розгляд таких питань, але є обмеження по Донбасу. З міркувань безпеки не так легко проводити розслідування в таких місцях», - вважає Ілкка Канерва

Нагадаємо, що 23 вересня в районі Комунара були виявлені поховання мирних жителів. За словами ополченців, до вбивств причетні бійці національної гвардії України. Пізніше РПЛ і Російський Червоний Хрест закликали до розслідування фактів поховання.

Спікер Держдуми Сергій Наришкін заявив, що світ повинен пам'ятати про військових злочинах Києва. Це заяву він зробив на засіданні робочої групи при голові Держдуми по правовому аналізу законодавчих процедур і прийнятих на Україні правових актів.

«Світ не повинен забути ні про злочини, скоєних на Україні, ні про угодовстві або мовчазної співучасті в цих злочинах заокеанських кураторів київського режиму. Це гіркий урок для всього міжнародного співтовариства, навіть якщо хтось зараз поки не готовий це визнати», - зазначив політик.

Росія закликала РЄ, ОБСЄ та ПАРЄ до розслідування фактів поховань під Донецьком. Очікується, що міжнародне розслідування цих злочинів будуть займатися представники ОБСЄ.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья