Moscow-Post RSS
23 Ноября 2017

ОБСЄ заступилася за затриманих на Україні журналістів

Впливова європейська структура ОБСЄ зажадала від глави МВС Арсена Авакова відпустити затриманих російських журналістів, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

ОБСЄ заступилася за затриманих на Україні журналістів

Керівництво ОБСЄ вимагає від Авакова звільнити російських журналістів Lifenews, затриманих напередодні нацгвардією України.

«У листі до міністра внутрішніх справ України Арсену Авакову Дунья Міятович (представник ОБСЄ зі свободи ЗМІ. - прим.ред.) висловила занепокоєння і вимагає від влади звільнити журналістів і ретельно розслідувати випадок», - сказано в заяві ОБСЄ.

Нагадаємо, що російські журналісти Lifenews Олег Сидякін і Марат Сайченко були затримані нацгвардією України в неділю під Краматорськом. Українські силовики звинуватять їх у тероризмі, хоча вони ніяк не пов'язані з терористичною діяльністю.

Після арешту російських журналістів на Україні керівництво холдингу News Media звернулося до міністра закордонних справ Росії з проханням надати сприяння в їх звільнення. Потім Сергій Лавров закликав ОБСЄ вжити всі необхідні заходи для звільнення російських журналістів.

В результаті ОБСЄ звернулася до Арсену Авакову.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья