Moscow-Post RSS
23 Марта 2017

Олег Тягнибок «виявив» штурм?

Українські опозиціонери заявили, що силовики атакували їх барикади , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Олег Тягнибок «виявив» штурм?

Про початок штурму пресі повідомив один з лідерів української опозиції , лідер партії « Свобода » Олег Тягнибок. Він заявив про те , що в даний час відбувається штурм блокпостів , організованих опозицією на вулицях Києва.

«Йде повністю штурм блокпостів» , - повідомив Тягнибок.

За «дивним збігом обставин » Тягнибок зробив цю заяву після того , як глава МЗС головуючої в ЄС Литви Лінас Лінкявічюс знову виступив із закликом до української влади утриматися від застосування сили . Цей виступ він зробив у світлі надходить з Києва інформації про мобілізацію силовиків на вулицях столиці

«Зараз , коли ми говоримо , ми бачимо спеціальні підрозділи в центрі Києва. Ми бачимо новини , що може бути прийняте рішення про застосування сили . Якщо це правдиво , то це повинно бути зупинено» , - повідомив Лінас Лінкявічюс .

Нагадаємо , що зараз на площі Незалежності учасники акції протесту забарикадували всі входи в підземний перехід , який веде до метро , а також в торговий центр «Глобус».

При цьому опозиціонери , що метро нібито «все одно не працює» . Так само вони сказали , що побоюються атак «Беркута» , який , за їх словами , привезуть у складах метро та висадять на майдані .

На тлі цього журналісти пишуть , що опозиціонери самі провокують міліцію на застосування сили . Можливо , спочатку весь цей проїсть і є суцільна провокаційна акція , щоб дестабілізувати обстановку на Україні ...

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья