Moscow-Post RSS
23 Ноября 2017

Олега Ляшка ГПУ перевірить

Генеральна прокуратура України проведе перевірку дій депутата Верховної ради України, лідера Радикальної партії Олега Ляшка, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Олега Ляшка ГПУ перевірить

Сьогодні Олег Ляшко у хамській формі вигнав з будівлі парламенту знімальну групу ВГТРК. Тепер перевіркою його поведінки займеться Генеральна прокуратура України (ГПУ)

«Оскільки ми не були свідками всього цього, нам для початку треба з'ясувати, тому що без якихось обставин складно зрозуміти мотиви народного депутата. Як тільки ми побачимо цей факт в ЗМІ, краще, звичайно, що підтверджується заявою потерпілих, це піде на розслідування», - повідомили пресі в ГПУ.

Перевірка викликана саме тим фактом, що Ляшко вигнав з будинку Верховної ради знімальну групу російського телеканалу ВГТРК, звинувативши журналістів «в російському шпигунстві і брехня».

Нагадаємо, що Олег Валерійович Ляшко (нар. 3 грудня 1972, Чернігів) - це український журналіст, політичний діяч, народний депутат України, лідер Радикальної партії Олега Ляшка, колишній кандидат у президенти України на виборах 2014 р.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья