Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Олександр Турчинов став головнокомандуючим

Призначений після державного перевороту в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов, чия легітимність викликає сумнів, сьогодні прийняв на себе обов'язки верховного головнокомандувача Збройних сил України, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Олександр Турчинов став головнокомандуючим

Сьогодні ж відповідний указ від 26 лютого опублікований на сайті в.о. президента, який був поставлений на цей пост так званим «новим урядом України»

А 22 лютого після державного перевороту Верховна Рада прийняла постанову про самоусунення президента України Віктора Януковича від виконання конституційних обов'язків і призначила дострокові вибори президента на 25 травня 2014 року. За таке рішення проголосували 328 депутатів.

Так що поки спікер Верховної Ради виконує обов'язки глави держави, хоча законний спікер раніше був так само зміщений радикалами.

Нагадаємо, що Олександр Валентинович Турчинов (нар. 31 березня 1964) - український політичний і державний діяч, перший заступник голови партії «Батьківщина», керівник Центрального штабу БЮТ, спікер Верховної Ради України.

Давній друг і «права рука» Юлії Тимошенко. Після арешту Тимошенко в 2011 році взяв управління БЮТ на себе

Депутат Верховної ради з 1998 по 2007 рік. З лютого по вересень 2005 року був головою Служби безпеки України. З травня по листопад 2007 року був першим заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України. З грудня 2007 по березень 2010 року був першим віце-прем'єр-міністром України. 22 лютого 2014 року обраний головою Верховної ради України. З 22 лютого 2014 року є спікером Верховної ради.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья