Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

Олександр Захарченко став кандидатом на пост глави республіки

Сьогодні прем'єр-міністр Донецької народної республіки Олександр Захарченко був зареєстрований кандидатом на пост глави ДНР, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Олександр Захарченко став кандидатом на пост глави республіки

Сьогодні в ЦВК ДНР підтвердили, що прем'єр-міністр Донецької народної республіки Олександр Захарченко був офіційно зареєстрований кандидатом на пост глави ДНР.

Тепер у виборах глави ДНР візьмуть участь шість кандидатів. А ось партії колишнього «народного губернатора» Павла Губарєва «Новоросія» було відмовлено в реєстрації на виборах в народну раду.

Нагадаємо, що 7 серпня 2014 року Олександр Захарченко після відходу у відставку з поста голови Ради Міністрів Донецької Народної Республіки Олександра Бородая зайняв його посаду.

8 серпня він був затверджений на посаді Верховною радою ДНР: за - понад 50 депутатів, утрималися - 6, проти - 1. В цей же день прийняв присягу на вірність народу ДНР.

30 серпня 2014 року на Захарченко було скоєно замах. Сам він не постраждав, проте водій машини, на якій він їхав, отримав поранення.

Восени подав документи в Центрвиборчком ДНР як кандидат на пост глави Донецької Народної Республіки, ставши першим зареєстрованим кандидатом.

8 жовтня 2014 року з'явилися повідомлення, що Захарченко залишив пост прем'єр-міністра ДНР, проте потім віце-прем'єр ДНР Андрій Пургін, а незабаром і сам Захарченко спростували цю інформацію. «У відставку я не подавав і на сьогоднішній момент йти не збираюся», - запевнив Захарченко.

Зараз Захарченко є фаворитом на виборах глави ДНР.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья