Moscow-Post RSS
25 Апреля 2017

Омбудсмен України заступається за російського журналіста

Уповноважений з прав людини в Україні Валерія Лутковська звернулася за допомогою до компетентних органів країни у питанні розслідування зникнення журналіста МІА «Росія сьогодні» Андрія Стенина, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Омбудсмен України заступається за російського журналіста

Уповноважений з прав людини в Україні Валерія Лутковська та її російська колега Елла Памфілова раніше контактували у питаннях з'ясування місцезнаходження кореспондента і якнайшвидшого повернення в Росію.

За даними ЗМІ, представник Лутковської Михайло Чаплига вже поінформував про те, що відповідні запити направлені в міністерство внутрішніх справ України та службу безпеки.

«Ми постійно контактуємо. Вона (Лутковська) займається, зробила запити у відповідні служби», - зазначила Памфілова.

Як повідомив Антон Геращенко, російський журналіст Андрій Стенін був заарештований українськими спецслужбами.

«Він (Стенін) заарештований нашими службами безпеки. Цей чоловік був присутній при тортурах і вбивствах в Шахтарську. Весь світ сколихнули фотографії, де він знімає спочатку живого пораненого солдата, а на наступній фотографії солдатів вже убитий. Ми вважаємо, що Андрій Стенін може бути причетний до пособничеству терористам», - повідомив Антон Геращенко.

Так само незабаром на Україні проти Стенина буде порушено кримінальну справу, засноване на свідченнях про те, що він нібито «був присутній» при тортурах і стратах українських військовослужбовців.

Однак, ні російська влада, ні світова спільнота не вважають Стенина винним. Так, бути може, владі України варто відпустити російського журналіста?

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья