Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

Ополченці і Київ домовляються про переговори в Мінську

Точну дату зустрічі в Мінську ополченці Донбасу і влади України узгодять шляхом переговорів по Skype. повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Ополченці і Київ домовляються про переговори в Мінську

Ополчення хоче домовитися по Skype з Києвом про точну дату мінських переговорів учасники зустрічі. Заяву про це зробив віце-спікер народної ради самопроголошеної Донецької народної республіки Денис Пушилин.

«Остаточно про дату проведення переговорів можна буде говорити тільки за результатами завтрашньої зустрічі контактної групи по Skype. Якщо ми досягнемо порозуміння, то зустріч відбудеться і буде визначена точна дата. Якщо ні - тоді про зустріч говорити рано», - вважає Пушилин.

За попередньою інформацією, ще одне засідання мінської групи по Україні може відбутися 11 грудня.

Представник Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс висловив надію на швидку зустріч у Мінську щодо врегулювання українського конфлікту.

«Україна виступає за якнайшвидше проведення цієї зустрічі. Це неодноразово було підтверджено президентом України Порошенко. Чому не вдається? Я думаю, що тут, скажімо так, м'яч на іншій стороні», - зазначив Перебийніс.

Можливо, майбутні переговори в Мінську принесуть мир на Донбас.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья